«

»

Січ 29 2020

Print this Запис

До уваги педагогів!

Відповідно до плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2020 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 № 1498, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України 20 лютого 2020 р. для педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти України, наукових і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, новаторів в освітній галузі буде проведено «Школу виховника». За результатами роботи учасники отримають сертифікати встановленого зразка.

Захід проводиться в рамках установчої сесії Всеукраїнського Виховного консорціуму за авторськими методиками провідних науковців України.

Для участі в заході необхідно надіслати заявку до 15 лютого ц.р. в довільній формі на електронну адресу: fedorova@nenc.gov.ua (тема листа – «Школа виховника»). Заїзд та реєстрація учасників — 20 лютого ц.р.

Посилання: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/01-09-044.pdf

https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/6_100-20.pdf

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/do-uvagy-pedagogiv-11/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image