«

»

Лют 14 2020

Print this Запис

До уваги педагогів!

22 березня 20 року відзначається Всесвітній день води, який буде проходити під гаслом «Вода та зміни клімату – прискорення дій».

З огляду на те, що Міністерство освіти і науки України приділяє значну увагу екологічній освіті в Україні, з 16 по 20 березня рекомендується  організувати у закладах освіти відкриті уроки  та продемонструвати відеоролики про дбайливе ставлення до українських річок та щодо наслідків потрапляння фосфатів до водойм та сприяти інформуванню молоді про необхідність шанобливого ставлення до води.

Відеоролики розміщено на офіційному веб-сайті Держводагенства (https://www.davr.gov.ua/), у соціальній мережі «Фейсбук» (https://www.facebook.com/davr.gov.ua/) та You Tube.

Також запрошуються всі бажаючі долучитися  22 березня 2020 р. до екологічної  акції #Вода – сьогодні, яка розпочнеться о 12 годині на Пішохідно-велосипедному мості через Володимирський узвіз.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/do-uvagy-pedagogiv-14/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image