«

»

Сер 03 2020

Print this Запис

До уваги педагогів!

З метою врегулювання питання створення музею екології в освітніх закладах України Національний еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН надсилає Положення про створення музею екології в освітньому закладі Екомузей 5 «R» від 20 липня 2020 року № 4 (далі – Екомузей) та рекомендації щодо його експозиційного наповнення.
Концепція Екомузею передбачає функціонування п’яти залів (стендів, експозицій) і покликана вирішити проблеми накопичення сміття та запобігання створенню міфів навколо сортування відходів та їх перероблення.
Екомузей – освітня платформа, яка поєднує в собі багато різних підходів. Лише коли людина бачить об’єм відходів, дізнається про процес переробки та принципи свідомого споживання, переосмислює всю складність питання, можна говорити про вирішення проблеми сміття в Україні.
Запрошуємо до участі в проєкті!

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/do-uvagy-pedagogiv-17/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image