«

»

Лис 02 2015

Print this Запис

До уваги учасників обласного проекту «Ландшафтний сад – від ідеї до втілення»

images1Відповідно до наказу головного управління освіти  і науки Київської обласної державної адміністрації № 94 від 23 березня 2012 року «Про запровадження у навчальних закладах Київської області проекту «Ландшафтний сад – від ідеї до втілення» у грудні 2015 року відбудеться підбиття підсумків обласного проекту, який реалізується на Київщині з 2012 року з метою оновлення внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів з використанням сучасних технологій ландшафтного дизайну.

Матеріали з підсумковими результатами реалізації проекту «Ландшафтний сад – від ідеї до втілення» слід подавати в паперовому та електронному вигляді з додатками, які містять опис діяльності в рамках проекту, основні заходи, очікувані результати, фото-, відео презентації тощо до 30 листопада 2015 року на адресу: Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (м. Біла Церква, Б-р 50 років Перемоги, 90). Контактні телефони: факс (04563) 6-46-45, тел. 4-18-27, моб. 067- 443-18-23, 099-149-08-10, E-mail: ctduk_ekolog@ukr.net. Контактна особа: Соловйова Ірина Василівна, завідувач еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Наказ ГУОН КОДА № 94 від 23.03.2012  «Про запровадження у навчальних закладах Київської області проекту «Ландшафтний сад – від ідеї до втілення»

Проект «Ландшафтний сад – від ідеї до втілення»

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/do-uvagy-uchasnykiv-oblasnogo-proektu-landshaftnyjj-sad-vid-idei-do-vtilennya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image