«

»

Бер 09 2016

Print this Запис

Дорогий подарунок від захисника

DSCN22094 березня, напередодні свят, у школах всі вітають прекрасну  половину  людства, дарують подарунки, кажуть приємні слова.  А от учениця 8-го класу Тарасівського НВК, вихованка гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді»  Барамідзе Аня  отримала  у цей день особливий подарунок. Боєць добровольчого полку «Азов» Таран Сергій, який щойно прийшов у відпустку, навідався до рідної школи. Головною метою його візиту було подякувати дівчині, яка весь час підтримує бійця та його побратимів своїми малюнками. До речі, малює Аня не просто гарно, а й з душею, а ще завжди на малюнках пише слова вдячності та щирі  побажання, які так необхідні бійцям. Сергій подарував дівчині прапор полку «Азов» і переказав вітання від своїх побратимів. Аня ж знову вручила захиснику  прекрасний малюнок – заквітчану українку, яка з вірою у перемогу тримає прапор України та прапор «Азова».

    Потім бійця запросили до шкільного музею, щоб побачити експозицію «Люди з хоробрими серцями». Сергій був приємно здивований, побачивши  експонати, які він передавав, та фото свої та земляків, таких же мужніх та хоробрих захисників.

DSCN2159

DSCN2163

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dorogyjj-podarunok-vid-zahysnyka/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image