«

»

Кві 23 2014

Print this Запис

Дошкільнятам про Великдень

P1220163

Напередодні світлого свята Воскресіння Господнього в Таращанському районному центрі творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулося відкрите заняття для учнів школи раннього розвитку дитини «Дошкільник»  під назвою «Великодня мандрівка». Керівники школи С.В.Гороховська та С.А.Шнуренко запросили на гостини батьків дошкільнят, педагогів ЦТДЮ.

Святково оформлена зала, одяг ведучих в народному стилі та музичний супровід створювали атмосферу піднесення,  відчування наближення величної події. Заняття проходило в формі гри-подорожі по зупинках «Чарівне яйце», «Великодні ігри», «Веселі нотки», «Святковий кошик», «Пізнайко», «Чарівний пензлик», «Пасочка». Мандруючи на незвичайному автобусі, дошкільнята дізнавались про традиції рідного краю, про зміст святкування Великодня та символічні значення писанки. Змінюючи види діяльності, керівники залучали малят до участі в народних іграх, конкурсах, вчили виготовляти писанки, вітальні листівки,  прикраси для пасхальної корзинки. Дошкільнята активно готувались до заняття: вивчали Великодні вірші та пісні, виготовляли атрибути. Завершилось заняття словами побажання добра і миру.

P1220067 P1220136 P1220143 P1220163

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/doshkilnyatam-pro-velykden/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image