«

»

Сер 10 2017

Print this Запис

Досягнення юних судномоделістів!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

02-06 серпня 2017 року в с. Забір’я Київської області на базі «Фіш-парку» в спеціально облаштованому басейні та на відкритій водоймі відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді із судномодельного спорту («NS» – моделі до 600мм). У змаганнях взяли участь одинадцять команд з України.

Команда Київської області у складі вихованців судномодельних гуртків Васильківської міської станції юних техніків та Києво-Святошинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» посіла четверте місце у командному заліку серед класів EK-600, EH-600, EL-600; F2-U, F4-A, F4-В/С. Розпочався захід зі стендового оцінювання моделей та їх допуску до змагань. Також було проведено тренувальні запуски та старти моделей, під час яких учасники змагань змогли продемонструвати свої практичні вміння та навички управління моделями на воді.

Членами суддівської колегії високо оцінено технічну підготовку вихованця Васильківської міської станції юних техніків Коцупала Євгена. І як результат – ІІІ почесне місце в індивідуальній першості у класі військових моделей ЕК. Вихованець приймав участь у церемонії нагородження та отримав диплом третього ступеня Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо Коцупала Євгена та бажаємо всім учасникам змагань успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!

 [ 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dosyagnennya-yunyh-sudnomodelistiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image