«

»

Чер 09 2017

Print this Запис

Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» в новому домі!

Нарешті! Місяці підготовки, тяжкої колективної праці, і в новому приміщенні Дитячого естетико-натуралістичному центрі «Камелія» м. Бровари готові зустрічати гостей. Приміщення закладу розташовано в новому житловому комплексі «Палладіум». 

Церемонія відкриття відбулася 8 червня на подвір’ї нової «Камелії», де проходили майстер-класи з пластилінового живопису, фітодизайну  та флористики, аквагриму. Вихованці закладу та їх батьки, діти, які прибували і прибували подивитися на нове місце навчання, мали можливість також пофотографуватися біля заздалегідь встановлених фотозон. Також для всіх на вулиці була розміщена зона релаксу – зручні і барвисті крісла-мішки де кожен бажаючий міг поласувати солодкою ватою!

Урочисте відкриття розпочалося з чудового виступу колективу барабанщиць «Небесні ластівки». А вихованці студії естрадної пісні «Акварелі виконали гімн «Камелії».

На свято завітало багато шанованих гостей: Осипенко Ж.Ж., заступник директора департаменту освіти і науки – начальник управління комунальних навчальних закладів, Вербицький В.В., директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, Нестерук Т.В, директор Виноградова Л.М., заступник Броварського міського голови, Бабич П.І., секретар Броварської міської ради, Мельник О.М., начальник відділу освіти і науки Броварської міської ради, Гармашев С.С., генеральний директор компанії «Будінвест-2000», Гром Д.В., Генеральний директор генеральної підрядної організації «Хорос», Грига О.М., директор підрядної організації «ВІС ГРАНДІС», Армен Назярян, директор підрядної організації «БУДТЕМП», Цимбал П.А., директор підрядної організації «Дорожньо-будівельна компанія «АВТОБАН», Михайленко Л.Д., виконувач обов’язків генерального директора підрядної організації «Спецінжиніринг».

Під час привітального слова Вербицький В.В., грамотою Національного еколого-натуралістичного центру за вагомий вклад у розвиток позашкільної освіти в місті відзначив міського голову – Сапожка І.В. та начальника управління освіти – Мельник О.М. Крім щирих побажань директору «Камелії» Хаврюті Н.І., нагородив почесним знаком «Відмінник освіти» Якушу Н.М., керівника зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс». Осипенко Ж.Ж. від депертаменту освіти і науки Київської обласної держадміністрації, вручила сертифікат на отримання одного електронного робочого місця. Далі мав слово генеральний директор компанії «Будінвест-2000» Гармашев С.С., який вручив директору ДЕНЦ «Камелія» Хаврюті Н.І. коровай і символічний ключ для довгого і добробутного господарювання.

Урочисті привітання розмежовували прекрасні виступи вихованців колективів ДЕНЦ «Камелія» і піднімали настрій як всім присутнім на заході, так і випадковим перехожим, які зупинялися і фотографували дійство на свої смартфони. Під музичний супровід і щирі оплески почесних гостей запросили до приміщення на «оглядини», а для батьків і дітей концерт продовжувався.

Взагалі 8 червня був справжній день «відкритих дверей» – кожен бажаючий міг зайти в будь-який кабінет закладу і подивитися, чим займаються педагоги та вихованці в «Камелії». А ще в на піку святкувань в міні-зоопарку «Камелії» народилися шиншили! На новому місці нове життя – знак щастя і добробуту.

Враження неймовірні, і, як сказала директор ДЕНЦ «Камелія» Хаврюта Н.І.: «Я не можу повірити, що ми насправді вже тут, на новому місці». Звісно, усвідомлення переїзду і звикання до нового робочого місця прийде згодом, але коли всі працюють заради однієї мети – виховати справжній український цвіт – з’являється в десятки разів більше натхнення до праці і розвитку.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dytyachyjj-estetyko-naturalistychnyjj-centr-kameliya-v-novomu-domi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image