«

»

Вер 21 2020

Print this Запис

«ДИВОколо» у «Дивосвіті»

Наприкінці минулого тижня гра-квест «ДИВОколо» знову зібрала найкмітливіших на подвір’ї Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Цього разу це було дружнє коло найрозумніших учнів 6 класів з різних вишгородських шкіл: команда «Сміливці» Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, дві команди «Фанати О.В.» та «Пішаки Г.В.» з Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради і ще дві команди «Дракони» та «Принцеси» з Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я».

Територію гри склали сім ігрових майданчиків, на яких гравці проявили свої знання, лідерські якості, кмітливість, спритність, фантазію, образне та асоціативне мислення, обізнаність у національних традиціях та звичаях, швидкість реакції тощо.

Всіх привітала та нагородила дипломами директор Центру творчості «Дивосвіт» Олена Іванівна Андріяш.

Автори та організатори квесту Інна Заблоцька та Катерина Караваєва подякували працівникам Центру творчості, що виступили у ролі тренерів на ігрових майданчиках. Усі, хто створював і грав у квест отримали головний приз – задоволення від ГРИ.

Автор тексту – Олена Титаренко, художній керівник Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор фото – Ольга Думанська, керівник гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dyvokolo-u-dyvosviti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image