«

»

Тра 16 2016

Print this Запис

«Джура» у Березані

DSC_0680У Березані вперше відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної козацької гри «Сокіл» (Джура), який організував Центр дитячої та юнацької творчості «Надія».

Можна сказати, що наш міський стадіон «Дружба» на один день перетворився на Березанську Січ – це дуже символічно адже , як відомо, березанці вважають себе нащадками козацької сотні Переяславського полку. Кожна школа міста представила свою команду, яка у грі називалась «роєм». Змагались у майстерності шикуватись і проходити строєм з піснею, на смузі перешкод, надання медичної допомоги, стрільби, перетягування канату а також співали та танцювали, адже які козаки без дозвілля…

Ми дуже раді були гості з Білої Церкви, завідувачці відділу спортивного туризму та краєзнавства центру творчості дітей та юнацтва Київщини, а також нашим сусідам з Яготина , Баришівки, представникам міських установ лікарні, військомату, відділу спорту – всі вони були членами незалежної судівської колегії. Після закінчення змагань  усі мали можливість скоштувати смачну козацьку кашу. Безпеку гри забезпечували лікарі.

Тому дякуємо всім за допомогу в організації свята для дітей, яке ми вважаємо вдалося! Гра сподобалась і дітям, і дорослим… Тепер керівник гуртка «Джура» Кулеша М.М., буде готувати кращий рій  міста Березань для участі у другому етапі Всеукраїнської козацької гри «Сокіл» («Джура»), що відбудеться у П’ятихатках 15-17 червня.

DSC_0664

DSC_0674

 

DSC_0732

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dzhura-u-berezani/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image