«

»

Тра 14 2019

Print this Запис

«Джура» у Богуславському районі

13 травня відбувся (І районний) етап. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 15 роїв середньої та старшої вікових груп взяли участь у зазначеному заході на території Мисайлівського лісу. На відкриття змагань були присутні – Олександр Чижевський, секретар Богуславського міського голови, Ірина Личак, завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Ольга Духан, головний спеціаліст відділу освіти Богуславської райдержадміністрації, Наталія Луценко, директор місцевого закладу позашкільної освіти.

У своєму вітальному слові Олександр Чижевський зазначив, що метою гри є сприяння фізичному, морально-психологічному, інтелектуальному, ідейно-світоглядовому та духовному вихованню і самовихованню української молоді на добрих громадян та провідників суспільства на основі українських національних традицій та християнській моралі.

Ольга Духан під час свого виступу побажала юним джурам отримати від заходу як можна більше позитивних емоцій та вражень, наголосивши на тому, що такий захід повинен в першу чергу сприяти згуртованості молоді та сприяти формуванню козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

120 джур продемонстрували свою майстерність під час проходження дистанцій та конкурсів «Впоряд», «Стрільба», «Туристська смуга перешкод», «Відун», «Рятівник», «Добре діло», «Таборування», «Козацький куліш». Наразі протоколи змагань обробляють та незабаром буде визначено переможця районного етапу – рій, який представлятиме Богуславщину на обласному етапі гри, що відбудеться 19-22 червня у Володарському районі

  текст

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dzhura-u-boguslavskomu-rajjoni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image