«

»

Тра 20 2019

Print this Запис

“Джура” у Броварах

А все почалося 15 травня 2019 року… зранку! О 6-й годині учасники 10 роїв організовано, автобусами, від’їздили  до території заміського комплексу «Авантюрист» для проведення підсумкового наметового таборування міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Для облаштування табору туристичне спорядження було передбачено Програмою розвитку системи освіти м. Бровари на 2019-2023 роки для усіх учасників міського етапу Гри. З 08.00 до 11.00 юні джури дружно, жваво, злагоджено під керівництвом керівників роїв та ройових встановлювали намети, розміщували атрибути… облаштовували наметовий табір. У перший день заїзду, після відкриття табору на учасників Гри чекала насичена, цікава, захоплююча  програма: змагалися в інтелектуальній вікторині «Відун», стріляли з пневматичної зброї, метали гранати. Крім того, дізнавалися, що ж таке туризм, як правильно в’язати туристські вузли на майстер-класах, організованих студентами НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського. Майстер-клас по самообороні, який провів Сергій Бондарович, майстер спорту, тренер-викладач з хортингу, викликав захоплення всіх учасників таборування.

Судді справедливо, але і прискіпливо, оцінювали роботу учасників.

Запал юних козаків і козачок не зменшився аж до вечора, коли на етно-вечірці «Знай наше», організованої працівниками ДЕНЦ «Камелія», учасники змагалися в естафетах, угадуванні мелодій, а також весело танцювали.

Легко, динамічно, свіжо і соковито – хочеться саме такими словами описати перший день військово-патріотичної гри «Джура» на території заміського комплексу «Авантюрист». Приємно було спілкуватися з учнями, дізнатися, що прийом їх неймовірно вразив.

Скажемо так: перший день минув захопливо. Побажаємо наступному бути теж яскравим і не менш особливим!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dzhura-u-brovarah/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image