«

»

Тра 23 2017

Print this Запис

«ДЖУРА» у місті Ірпінь

19 травня у Ірпені відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений відкриттю меморіальної дошки герою АТО, уродженцю Ірпеня Володимиру Ринкуну. 

У конкурсі взяли участь 11 команд від 10 шкіл м. Ірпеня та команди Ірпінського коледжу. На заході були присутні почесні та поважні гості, які побажали наснаги усім учасникам та перемоги найсильнішим, а також наголосили, що сьогодні наша країна проживає один із найважчих періодів своєї незалежності, відбувається випробування нашого народу на стійкість та мужність. Саме в такі періоди загартовується сила і дух нації та її цінності. Особливо великі надії в цьому покладаються на патріотичну, свідому молодь, якими є учасники військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»).

Діти продемонструвати звитягу, мужність, спритність та витривалісті у 9 конкурсах: «Впоряд», «Ватра», «Туристська смуга перешкод», «Стрільба», «Відун», «Рятівник» та інші. У дружньому колі справжніх патріотів пройшов змагальний день, а за підсумками конкурсів переможцем став рій Ірпінської СЗОШ №2, ІІ місце – у рою із Ірпінської ЗОШ №18, а ІІІ місце посів рій із НВО «Освіта».
Усі учасники заходу отримали масу позитивних емоцій. Хочеться побажати всім учасникам успіхів у подальшому та відмінних результатів переможцю в ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/dzhura-u-misti-irpin/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image