«

»

Лют 09 2018

Print this Запис

Є такий предмет…

Метою навчального предмета «Захист Вітчизни» є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про військово-патріотичне виховання.

Розділ «Вогнева підготовка» – це один із основних розділів програми, який передбачає вивчення теоретичних положень основ стрільби, вивчення зброї, виконання вправ початкових і навчальних стрільб.

У період з 29 січня по 09 лютого для учнів 10-11 класів Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга» були проведені практичні заняття із виконання вправи навчальних  стрільб з малокаліберної гвинтівки та неповної розборки та зборки автомата Калашникова. Заняття були проведені на базі тиру Товариства сприяння обороні України, під час практичних стрільб 846 учнів мали змогу перевірити свої знання та вміння.

Учні 11-х класів  будуть мати нагоду покращити свої результати із виконання вправи контрольних стрільб під час навчально-польових зборів, які будуть проведені у період з 26 лютого по 02 березня для дівчат з відділення медико-санітарної підготовки, а з 12  по 16 березня для юнаків з відділення військової підготовки.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/e-takyjj-predmet/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image