«

»

Чер 07 2019

Print this Запис

Еко-пікнік «Територія успіху»

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, це час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Ось і 6-го червня на базі Чубинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», що у  с. Чубинці Сквирського району, відбувся еко-пікнік «Територія успіху».

Вихованці та педагоги  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» створили цікаве та пізнавальне свято для дітей з Донецької та Луганської областей, які наразі відпочивають в оздоровчому таборі «Росич».

Учасники еко-пікніка відвідали локації «Поетичний БУМ», Будь «ЕКО!», студію «Ерудит», образотворчу студію «Art-wave», де за короткий час діти створили живописне полотно, написали оду літу, навчились сортувати сміття та дізнались багато цікавинок з історії, математики, фізики тощо.

Святкову атмосферу у таборі створили творчі колективи Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, а саме вокальна студія «Барвисті мальви» (керівник А. Рижанкова) та народний ансамбль народного танцю «Ровесник» (керівник В. Нікітчук).

Гарний настрій, позитивні емоції, яскраві враження переповнювали усіх учасників заходу! Вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Київщини щасливі від того, що мали змогу подарувати одноліткам з Луганської та Донецької областей своє мистецтво. А від адміністрації табору артисти отримали солодку подяку – морозиво!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/eko-piknik-terytoriya-uspihu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image