«

»

Тра 11 2021

Print this Запис

Екологічний тренінг «Моніторингові дослідження стану природних вод»

Національний екологонатуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України продовжує черговий цикл екологічних тренінгів з моніторингу дослідження стану природних вод та 20-21 травня ц.р. проводить тренінг за темою «Моніторингові дослідження стану природних вод» спільно з Інститутом гідробіології НАН України в дистанційному форматі.

Для участі у тренінгу запрошуються вчителі природничих дисциплін, завідуючі відділами екології, методисти та керівники творчих учнівських об’єднань екологічного напряму, керівники дитячих громадських екологічних організацій.
Під час тренінгу будуть розглянуті сучасні методики оцінки якості природних вод із застосуванням фізико-хімічних методів, біотестування, біоіндексації і біомоніторингу та показані практичні заняття в аквакомплексі інституту.
Для участі у тренінгу «Моніторингові дослідження стану природних вод» необхідно до 16 травня ц. р. зареєструватися в режимі онлайн.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ekologichnyjj-trening-monitoryngovi-doslidzhennya-stanu-pryrodnyh-vod/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image