«

»

Лис 22 2019

Print this Запис

Екскурсія до Національного музею Революції Гідності

Щороку, 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Він святкується на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Саме тому 19 листопада Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було організовано для вихованців закладу екскурсію в м. Київ до Національного музею Революції Гідності, який знаходиться у Будинку профспілок України.

У екскурсії взяли участь вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» КЗ БРР БРЦПВУМ, що працюють на базі Літківської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Герус М.М.). Діти з цікавістю слухали розповідь екскурсовода про перебіг подій на Майдані. Вони ознайомилися з хронологією подій Євромайдану, та їх значенням для теперішньої історії нашої України.

Екскурсовод закликала дітей не забувати минуле нашої країни та не залишатися осторонь подій сьогодення, адже майбутнє України залежить саме від них.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ekskursiya-do-nacionalnogo-muzeyu-revolyucii-gidnosti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image