«

»

Тра 30 2019

Print this Запис

Екскурсія вихованців Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва у Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році»

29 травня 2019 року вихованці гуртків «Історичне краєзнавство» та «Юні екскурсоводи» разом із Буренко Катериною Іванівною, керівником гуртка Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», який знаходиться в селі Нові Петрівці, Вишгородського району Київської області.

Екскурсовод дітям розповіла про Київську стратегічну наступальну операцію 1943 року, ознайомила з експонатами музею, фото і документами, зразками бойової техніки часів війни. Із задоволенням діти переглядали діораму «Битва за Київ. Лютежський плацдарм 1943 рік», бліндажі і командно-спостережні пункти командувачів.

По закінченні цікавої подорожі діти подякували за екскурсію, зробили спільне фото та стомлені і переповнені враженнями повернулися додому.

Ми щиро вдячні Трипільській сільській раді, відділу освіти Обухівської РДА за надану допомогу у організації екскурсії.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ekskursiya-vyhovanciv-obuhivskogo-rajjonnogo-centru-tvorchosti-ditejj-ta-yunactva-u-nacionalnyjj-muzejj-zapovidnyk-bytva-za-kyiv-u-1943-roci/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image