«

»

Лис 08 2019

Print this Запис

«EMOTIONS KIDS DISCO PARTY»

6 листопада 2019 року вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» – (керівник – Бобир А.О.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості побували у Палаці Спорту на найбільш довгоочікуваній та грандіозній події цього року для дітей – «EMOTIONS KIDS DISCO PARTY». Це історія тисяч маленьких сердець, які щиро випромінюють свої яскраві емоції та заряджають всю Україну позитивом.

Ведучими заходу стали резидент «EMOTIONS KIDS DISCO PARTY» – Валентин Орлов, наймолодша ведуча країни, учасниця проектів «Голос Діти» і «Розсміши коміка» Варвара Кошова, яскравий та драйвовий Євген Тюртюбек. Маленькі тусовщики та їхні батьки на дитячій дискотеці отримали нереальну кількість емоцій та вражень, а також змогли зробити десятки фотографій, селфі та сторіс, адже різноманітні фотозони та ростові персонажі з мультфільмів чекали на глядачів у Палаці Спорту.                                                          Вперше за всю історію Палацу спорту, глядачі, які були присутні на трибунах, отримали таку ж порцію найкращих спецефектів, як і глядачі на танцполі: неймовірне шоу світового рівня, улюблені хіти з приголомшливим звуком і неймовірне світлове рішення, кулі-гіганти, 15000 кульок, які падали зі стелі. Також були і зіркові виступи української співачки TAYANNА, представниці України на дитячому Євробаченні -2019 – Софії Іванько, виступами порадували яскраві та талановиті дитячі групи «High Up 5», «Кеди», а також «Dream School», учасник проекту «Голос. Діти» Ярослав Рогальський та багато інших! Розважали тусовщиків наймолодші діджеї України Dj Solo та Dj Tim з кращими диско-хітами. Чудовим був виступ повітряних гімнастів, шоу Бамблби, шоу в неонових костюмах від LedTheatre.

А найцікавіше, всі глядачі стали учасниками встановлення нового Рекорду України — «Наймасштабніша дитяча дискотека», яке додано у «Книгу рекордів України»!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/emotions-kids-disco-party/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image