«

»

Вер 08 2014

Print this Запис

Естафета пам’яті «Ніколи знову»

DSC_0090

Продовжується розпочата Всеукраїнська історико-краєзнавча акція учнівської молоді  «А ми тую славу збережемо», присвячена 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

В серпні вихованці Обухівського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» продовжили вивчення героїчного минулого рідного краю.

Тож, діти відправились в с. Германівку до пам'ятника воїнам-односельцям, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Важко було сприймати історичні факти.

30 липня 1941  почалася  німецька окупація Обухівщини, яка тривала 2 роки і 5 місяців. Виснажливі бої точилися на Трипільському плацдармі, по лінії від Стайок до Деремезни, перешкоджаючи німцям наступ до Дніпра, на Київ. Прифронтові села між Германівкою та Семенівкою  стали оборонними пунктами. Багато земляків склало голови на Янівській висоті, яку назвали висотою «смерті». Тут мужньо та стійко протягом 2 місяців і в день, і в ночі тримали оборону, не здавалися ворогу наші бійці, і таки заволоділи висотою.

Музейно-меморіальний комплекс «Янівська висота» тишею зустрів наших дітей. На щастя мовчать гармати, завмерли танки, воєнна техніка. Під ногами земля, що пам’ятає жахи війни, що пригортала до себе бійців в їхні останні хвилини життя. А зараз тихо колишеться трава, польові квіти…і мовчазні плити, на яких викарбувані імена мужніх героїв радянської армії.

На фронтах війни загинуло 5870 синів і дочок Обухівщини.

Не маємо права забути! Війні нема вороття…Ніколи знову !!!

DSC_0101 DSC_0105 DSC_0144 DSC_0090 DSC_0100 (1)

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/estafeta-pamyati-nikoly-znovu-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image