«

»

Тра 19 2014

Print this Запис

Феєрверк кольорів та емоцій у Борисполі

DSC_0300Велика та дружна родина Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль від щирого серця вітає всіх із Днем матері та Міжнародним днем сім’ї – святами, що народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

Саме цим знаменним святам був присвячений звітний концерт творчих  колективів будинку дитячої та юнацької творчості, який  відбувся  14 травня 2014 року.

На сцені міського будинку культури вирував феєрверк кольорів та  емоцій. Які ж талановиті наші діти!!! Які професійні викладачі!!! У концертній програмі прийняли участь майже 300 дітей. Глядачі вітали артистів бурхливими оплесками.

Найменші дітки вразили присутніх своєю щирістю та безпосередністю, старші – майстерністю та професіоналізмом. Блок , присвячений Дню великої Перемоги, викликав сльози у глядачів. «Попурі воєнних пісень», пісню «Альоша», у виконанні артистки естради Тетяни Брови,  зал вітав стоячи та вигуками «Браво!!».

Для багатьох людей свято стало справжнісіньким відкриттям. Відкриттям того, яким відомим і багатогранним є наш позашкільний заклад – тут і народний хореографічний ансамбль «Радість», який представив зовсім нові композиції – «Сіртаки» та танцювальний мікс «Танцюємо разом», це і зразковий вокальний колектив «Веселочка», який бездоганно виконав пісню з репертуару Майкла Джексона «Пісня Землі» в українському перекладі, і зразковий театр мод «Ладушки» – переможець обласного фестивалю з колекцією «Феєрія мережив», і зразковий хореографічний ансамбль «Грація», який нещодавно відсвяткував свій 15-річний ювілей, і творча студія «Чабрець», вихованці якої так майстерно і проникливо читали поезії, і дружина юних пожежників, які неодноразово представляли Київщину на всеукраїнських конкурсах.

Логічним завершення концерту стало виконання Гімну будинку дитячої та юнацької творчості, який виконали всі присутні в залі: артисти, глядачі.

 

DSC_0302

DSC_0317

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/feerverk-koloriv-ta-emocijj-u-boryspoli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image