«

»

Жов 28 2019

Print this Запис

Фестиваль «Безпека крокує Артеком»!

У місті Києві  проходила  Всеукраїнська акція «Молодь – за безпечний світ». В рамках акції на базі Міжнародного дитячого центру «Артек», що у Пущі-Водиці, розпочався Фестиваль «Безпека крокує Артеком». Учасники заходу мали змогу дізнатись про небезпечні гази та як захиститися від радіаційної та хімічної небезпеки. На майстер-класах навчались правильно діяти у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації та під час терористичних актів. Дуже цікавою для всіх виявилась локація надання першої домедичної допомоги, де діти вчились проводити реанімаційні заходи, накладати джгути та інше. Також, учасники фестивалю тренувались гасити умовну пожежу, рятувати людей на воді та встановлювати радіозв’язок на місці події.

Не обійшлося й без фото-зони та творчої локації  під назвою «Безпека в житті – життя у безпеці», де проводився конкурс дитячо-юнацької творчості серед художніх робіт учасників Фестивалю.   В проведенні творчої локації брали участь  і вихованці відео студії «Креатив»  (кер. Керпатенко М.А.)  КЗ ТРР «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка». Назар Гончаренко, Тимур Канарський, Іоанна Деревʼянчук, Анна Запорожець протягом всього дня працювали фотокореспондентами, проводили майстер-клас по виготовленню мультфільмів та відеофільмів на тему «Безпека в житті». На їхньому майстер класі  працювало близько 150 учасників Фестивалю.

В урочистій ювілейній  програмі «Форум юних рятувальників України» також брала участь солістка народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Іоанна Деревʼянчук. Її виступ супроводжували світлові феєрверки та численні аплодисменти.

Бажаємо успіхів вихованцям відео студії «Креатив» та народного фольклорного ансамблю «Вишиванка»  в їх подальшій творчій роботі!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/festyval-bezpeka-krokue-artekom/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image