«

»

Жов 23 2015

Print this Запис

Герої серед нас

P1320944Під таким девізом напередодні  Дня Київщини  в КЗ ТРР «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»  відбулась зустріч з волонтерами, які допомагають воїнам АТО на сході України. Споконвіків українці мріяли про свою незалежність, виявивши велику жагу волі. За неї боролися з татарськими ордами, турецькими яничарами, польськими панами та московськими зайдами, але майже ніколи її не мали.

         Вихованці ЦТДЮ Каріна Мединська та Олександра Вовчук розповіли про боротьбу волелюбного козацтва на чолі з славними отаманами за  Україну. Нагадали про  славні сторінки нашої історії — боротьба за волю легіону Українських Січових Стрільців табій під Крутами, де на захист молодої держави  стали 300 юнаків навчальних закладів Києва. Вони поклали свої голови під спів «Ще не вмерла Україна» і назавжди увійшли в історію як символ жертовності  та ідеалізму.

         У роки Другої світової війни до боротьби за своє визволення стали найкращі, найчесніші, найвідданіші – вояки Української Повстанської Армії, створеної 14 жовтня 1942 року. Йшли, щоб боротись і загинути, доказати всьому світові, що є така нація і народ, який воліє вмерти, ніж скоритися ворогові.

Боротьба за незалежність України продовжується і зараз.  З жахом згадуємо зимові дні 2014 року на Майдані, де гинули найкращі сини України. У ХХІ сторіччі ми стали свідками і учасниками страшної агресії споконвічного нашого ворога. На Донеччині і Луганщині на превеликий жаль гинуть наші патріоти-добровольці та воїни української армії.

         Присутні схилили голови у молитві перед пам’яттю героїв Небесної сотні та героїв АТО.

   Оплесками зустріли діти волонтерів, запрошених на зустріч: батьків наших вихованців – Валерія Сергійовича та Юлію Анатоліївну Іонових, Олександру Анатоліївну Маковецьку, Людмилу Григорівну Бурлій. Вони розповіли про свою допомогу воїнам АТО та жителям постраждалих територій. Поштовхом для такої діяльності Валерія Сергійовича стала подібна ситуація в його рідній Молдові, коли загарбники відірвали частину країни. Разом з дружиною та однодумцями він допомагає захисникам, жителям Донбасу, особливо дітям. Волонтери пригостили присутніх хлібом з зони АТО, який зберігається довгий час. Вихованці ЦТДЮ подякували гостям і розповіли, як допомагають воїнам-захисникам: передають листівки, плакати, обереги, сувеніри, вʼязали та збирали теплі речі, плели захисні сітки, готували до перегляду патріотичні відеоролики та організовували ярмарки-продажі і отримані кошти передавали на потреби воїнам АТО. Вихованці та педагоги закладу пообіцяли підготувати подарунки захисникам до Різдвяних свят.

         Учасники заходу щиро аплодували Андрію Гаврилишину за прочитаний вірш В.Сіренка «Гадаєш,ти мене образив?»

 

Гадаєш, ти мене образив,

Коли бандерівцем назвав?

Скажу тобі на це одразу –Я ним не був!

 Тепер вже став!

Сприймаю це, як нагороду!

Звання, присвоєне за те,

Що сином став свого народу,

Любові почуття святе!

Люблю безмежно рідний край,

Цю чарівну, магічну мову,

Дарований Всевишнім рай,

Красу дівочу чорноброву.

 Люблю за щедрість і за спів,

Шалені ночі солов’їні,

Коли бракує навіть слів,

Освідчитися Україні!

А ти мене за цю любов

Оскаженіло ненавидиш.

Не я до тебе! Ти прийшов,

На мою землю і тут гидиш!

Іди подальше від гріха,

Моє терпіння не безмежне.

Нехай святиться у віках

В борні здобута НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

 

         Під завісу заходу від імені всіх присутніх з молитвою за Україну до Творця всього сущого на землі звернулась Поліна Сімонова: «О, Господи Премилосердний і Преблагий! Отче наш Праведний! Сьогодні увесь побожний український народ, стоячи на колінах перед образом Твоїм, просить Тебе, молить Тебе, благає Тебе, аби Ти врятував багатостраждальну і поневолену протягом багатьох років неньку нашу Україну. Врятуй її від усього злого й чорного, врятуй від війни. Благаємо,  Тебе Господи, щоб наша Україна була велична, красива і  побожна завжди і повсякчас, і до віку віків. Амінь.»

P1320883 P1320885 P1320922
 

                                                                                         

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/geroi-sered-nas/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image