«

»

Тра 10 2016

Print this Запис

Герої війни в моїй родині

image-ac3f616417a0394e31704f9205f5918dd9e13ebd2d761444b0cd0c52bd00115c-VУже вдруге на Київщині у травні проводиться обласна акція «Герої війни в моїй родині», ініційована обласною радою дітей Київщини спільно з федерацією учнівських організацій «Єдність» м.Біла Церква. Цього року захід відбувся 08 та 09 травня з метою вшанування пам’яті героїв Другої світової війни, стимулювання дітей та учнівської молоді до вивчення життєвого шляху своїх радних.

Учасники акції – діти та учнівська молодь області, лідери органів учнівського самоврядування у ці дні вийшли на вулиці, щоб пройти урочистою ходою з портретами у руках рідних та близьких захисників України у роки Другої світової війни, розказати про їх подвиги. Найбільш активно зазначений захід відбувся в Богуславському, Васильківському, Володарському районах, містах Біла Церква, Березань, Бориспіль, Васильків тощо.

За словами організатора акції на Богуславщині – керівника гуртка «Літературне краєзнавство» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості Лаговської Тетяни Іванівни, найціннішим в акції є те, що діти зняли з бабусиних шаф альбоми старих фотографій і спробували зібрати інформацію про рідних, які пройшли крізь буремні роки Другої світової війни. Адже знати історію свого роду так само важливо як і знати історію своєї Батьківщини.

???????????????????????????????????? ????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4904

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/geroi-vijjny-v-moijj-rodyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image