«

»

Лют 17 2020

Print this Запис

Гостям раді завжди!

13 лютого 2020 року, напередодні свята Стрітення, до Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості завітали гості – члени клубу територіального центру соціального обслуговування, на чолі з Тамарою Михайлівною Микитенко.

У теплій, дружній атмосфері методист Аліна Сергієнко  налаштувала присутніх на цікаву та плідну роботу. Під час екскурсії в закладі гості мали змогу оглянути творчі майстерні, виставку дитячих робіт, поспілкуватися  з керівниками гуртків. Після чого розпочалась творча робота у майстер-класах, які провели вихованці гуртків «Вироби з бісеру», «Вишивка стрічками», «Творимо диво», «В’язані сувеніри» (керівники Олена Россоха, Ірина Мельниченко, Людмила Ярошенко, Тетяна Макаренко).  Цікаво і доступно діти навчали дорослих  виготовляти маки та валентинки із стрічок, іграшки з бісеру, обереги із природних матеріалів та ляльки-мотанки з ниток. Учасники майстер-класів не просто змістовно провели час, а й отримали багато позитивних емоцій, власноруч створивши сувеніри.

В кінці заходу на гостей чекав сюрприз – «солодкі» валентинки-привітання. Тому яскраві враження та час проведений з користю забезпечать хороший настрій надовго.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/gostyam-radi-zavzhdy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image