«

»

Кві 26 2017

Print this Запис

Готуємось до захисту Батьківщини!

25 квітня на базі Семиполківської військової частини  ВЧ 4126, що у Броварському районі, відбулися одноденні навчально-польові збори для учнів 11 класів та вихованців гуртків військово-патріотичного спрямування КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді».

Старшокласники,звичайно, мали більший досвід володіння зброєю, але юні вихованці гуртків «Патріот» та «Юний патріот» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», а це в основному учні 8-9 класів, нічим не поступилися своїм старшим товаришам.

Юні захисники мали можливість ознайомилися з правилами поведінки  та технікою безпеки під час стрільби зі стрілецької зброї, із тактико-технічними характеристиками автомата Калашнікова АК-74, потренувалися в його розбиранні та збиранні, навчилися виконувати приготування до стільби за командою «До бою!». Учасники змагань також  провели навчальні стрільби з бойової зброї. Тренувальні заняття та навчальні стрільби пройшли під керівництвом офіцерів та сержантів ВЧ 4126.

Дуже хочеться, щоб наша молодь демонструвала свою вправність у стрільбі лише під час змагань і − ніколи у війні. Однак, кожен громадянин України повинен вміти, у час загрози для нашої країни, зі зброєю в руках захищати незалежність і свободу своєї Батьківщини.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/gotuemos-do-zahystu-batkivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image