«

»

Гру 04 2014

Print this Запис

Готуємось до захисту Вітчизни

  SAM_1756

 Захист Вітчизни – почесний обов’язок кожного громадянина. Саме тому у переддень Дня Збройних сил України вихованці гуртків Броварського районного центру туризму 2-4 грудня відвідали з екскурсіями військову частину Броварського гарнізону.

    Під час екскурсії школярі ознайомилися із історією військової частини, з життям і побутом військовослужбовців, озброєнням та військовою технікою.    Велику зацікавленість у гуртківців викликало знайомство із стрілецькою зброєю: автоматом Калашникова та пістолетом Макарова, яку демонстрували та вчили використовувати офіцери військової частини.

    Більше ста вихованців Центру туризму за три дні екскурсій, отримали необхідні для захисту Батьківщини знання та вміння, скуштували солдатської каші, а головне, змінили свої уявлення про службу в Збройних силах України.

    Броварський районний центр туризму уже став координатором патріотичного виховання в районі, об’єднавши зусилля всіх структур, зацікавлених у патріотичному вихованні молоді, бо тільки спільними зусиллями ми зможемо відновити роботу по планомірній підготовці молодого покоління до захисту Вітчизни.

    Хочемо висловити подяку начальнику Броварського гарнізону полковнику  Магасю В.С. та підполковнику Волинцю М.В. за тісну співпрацю у підготовці юнаків та дівчат до служби в лавах ЗСУ.

Відгук про екскурсію

        Я і мої однокласники 4 грудня 2014р. відвідали військову частину Броварського гарнізону.  Всім нам дуже сподобалося! Ми побачили, як служать своїй державі солдати, як вони там живуть, чим харчуються, чим займаються та ін.  Ми спостерігали, як тренуються солдати, чим вони займаються у вільний час і що нас дуже вразило особливо – їхня  дисципліна і любов до своєї Держави !

         Ця поїздка була незабутньою! Ми буже були раді і нехотіли звідти їхати нам хотілося все більше і більше залишатися там і дізнаватися про військове життя все більше і більше!!!

Чорниш Анна, учениця 9 класу Літківської ЗОШ І-ІІІст. 

SAM_1735 SAM_1744 SAM_1749(1) SAM_1751 SAM_1753
SAM_1774

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/gotuemos-do-zahystu-vitchyzny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image