«

»

Жов 15 2019

Print this Запис

ГРА “ЗАГАРТОВАНІ” – СТАРТ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”) НА ВАСИЛЬКІВЩИНІ

14 жовтня 2019 року в парковій зоні смт Калинівка відбулася військово-патріотична гра “Загартовані”, що проходила в рамках фестивалю “Об’єднані Україною” та з нагоди Дня Захисника України, Дня Українського козацтва, а також є стартовим етапом Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) на Васильківщині.

У грі (керівник гри Чайківський Ігор Олегович) взяли участь рої 9 закладів загальної середньої освіти району та рій “Юна варта” (ройова Корчова Ольга) – переможці 2018 року, які були запрошені для участі в роботі суддівської колегії.

Гра проходила у 9 локаціях:
– Візитівка
– Топографія
– Смуга перешкод
– Фізична підготовка
– Привал
– Тактична медицина
– Вогнева підготовка
– Цивільна оборона
– Ерудит
– Гра “Викрадення прапора” (за принципами традиційних козацьких ігор).

Перемогу в грі “Загартовані-2019” виборов рій Калинівського НВК №1 (виховник рою Депутат Ольга).
Рій-переможець отримав від селищного голови смт Калинівка Юлії Олексенко почесний кубок та перехідний прапор гри. Всі учасники гри – рої нагороджені грамотами відділу освіти, а за призові місця на локаціях – грамотами ЦДЮТ.

Висловлюємо щиру вдячність сектору культури та туризму Васильківської РДА, Калинівській селищній раді за сприяння у підготовці та проведенні гри. Також щирі слова вдячності вчителям фізичного виховання, предмету “Захист Вітчизни”, керівникам гуртків ЦДЮТ, тренерам ДЮСШ, волонтерам, учасникам бойових дій в зоні АТО/ООС, військовослужбовцям строкової служби ЗСУ, джурам рою “Юна варта” Застугнянської ЗОШ – всім, хто був задіяний в організації та проведенні локацій гри “Загартовані”.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/gra-zagartovani-dala-start-gri-sokil-dzhura-na-vasylkivschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image