«

»

Кві 20 2018

Print this Запис

ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!»

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходила ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області. До акції приєдналися і діти-лідери Яготинського району.

Збір коштів відбувся завдяки діяльності волонтерів  закладів освіти, ними було організовано інформ-хвилинки з поясненнім цілі Акції, а також встановлено скриньки для збору коштів. Кожному, хто зробив благодійний внесок до встановленої скриньки, дарувалося сердечко – наліпка, що створювало відповідну святкову атмосферу і довіру.

Проведення зазначеної акції вже стало традиційним, молодь активно, з цікавістю бере участь в цьому заході. Тож спільними зусиллями лідерни учнівського самоврядування Яготинщини назбирали 9125 гривень. Зібрані  кошти були перераховані  на рахунок ВБФ «Серце до серця».

Для нашого району – це добра традиція, яка вчить молоде покоління бути щедрими і чутливими до суспільних проблем, робити свій посильний внесок у творення загального блага. Ми вдячні всім небайдужим, хто долучився до цієї важливої справи, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/hiii-vseukrainska-blagodijjna-akciya-vbf-serce-do-sercya-pochujj-svit/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image