Print this Сторінка

Матеріали майстер-класу для керівників дитячих театрів мод

10 лютого 2016 року Будинок дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль гостинно приймав учасників майстер-класу для керівників дитячих театрів мод позашкільних навчальних закладів Київщини “Технології реалізації концепції виступів як основи презентації творчих проектів театрів мод”.

Методичний захід проводився при підтримці Центру творчості дітей та юнацтва Київщини з метою активізації та стимулювання творчості керівників театрів мод, а також презентації досвіду роботи керівника одного з кращих колективів цього жанру у столичній області – зразкового дитячого театру мод «Ладушки» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль – Галини Костянтинівни Сарканич.

 

Участь у заході взяли керівники театрів мод та відповідальні за даний напрямок з 12 районів та міст області.  В процесі творчої зустрічі учасники прослухали наступні виступи:

  1. Роль театрів мод в системі позашкільного закладу (Тименко Наталія Іванівна, директор Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль)
  2. Формування задуму та концепції як основи підготовки показу колекції одягу дитячого театру моди (Панченко Марина Григорівна, завідувач організаційно-масового відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»)
  3. Принципи і методи створення колекції: від ідеї до подіуму (Сарканич Галина Костянтинівна, керівник зразкового дитячого театру мод «Ладушки»)

Практична частина майстер-класу передбачала перегляд учасниками фрагменту відкритого уроку з дефіле хореографа-постановника зразкового дитячого театру мод «Ладушки» Анастасії Лоскутової та показ кращих колекцій театру.

Під час творчого круглого столу в рамках роботи у малих групах учасники майстер-класу мали змогу відпрацювати навички створення вдалих задумів та цікавих концепцій на основі обраної теми.

2-7174 2-7177 2-7178 2-7190 2-7206 2-7225

 

Для використанні у роботі додаємо методичні матеріали майстер-класу :

 

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/hudozhno-estetychna-tvorchist/metodychna-robota-2/materialy-majjster-klasu-dlya-kerivnykiv-dytyachyh-teatriv-mod/