«

»

Лип 26 2017

Print this Запис

ХВАЛА ДИТЯЧИМ ТВОРЧИМ КОЛЕКТИВАМ, ЩО ПРАГНУТЬ ДО ВЕРШИН!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 14.08.2002 № 461 «Про затвердження Положення про почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив» зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України  від 01.10.2014 № 1122 «Про затвердження Змін до Положення про почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив» та наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 20.02.2017 № 52 «Про проведення огляду творчих колективів навчальних закладів області у 2017 році», з метою пошуку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, стимулювання та заохочення творчих колективів, підвищення рівня їхньої майстерності, удосконалення форм і методів естетичного розвитку учнівської та студентської молоді, а також з метою присвоєння і підтвердження творчим колективам навчальних закладів системи освіти області почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», у березні – квітні 2017 року на Київщині було проведено огляд творчих колективів навчальних закладів області.

Обласна оглядова комісія провела прослуховування (перегляд) творчих колективів, визначила рівень їх фахової майстерності, проаналізувала стан навчально-виховної роботи, творчої, культурно-освітньої діяльності колективів, участь їх у різноманітних мистецьких заходах районного, міського, обласного, всеукраїнського й міжнародного рівнів та подала на розгляд експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння почесних звань творчим колективам системи освіти відповідні матеріали щодо присвоєння та підтвердження почесних звань творчим колективам області у 2017 році.

Двадцять два творчих колективи Київщини презентували свої концертні, шоу-програми, вистави, виставки творчих робіт на присвоєння та підтвердження почесних звань «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив». На розгляд експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння почесних звань творчим колективам системи освіти, колективи Київщини представили досягнення в галузі пропаганди українського класичного, народного та сучасного мистецтва  в області та Україні, а також високі показники у міжнародних мистецьких заходах (на присвоєння почесного звання «Народний художній колектив»). 

         Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 13.07.2017 № 1023 на підставі рішення експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння почесних звань творчим колективам системи освіти, кращим творчим колективам Київської області присвоєно та підтверджено почесні звання «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив» (рішення експертної комісії додається).

         Щиро вітаємо кращі творчі колективи області! Ваші творчі досягнення довели, що таланти рідної Київщини невичерпні. Своїми перемогами ви насичуєте чисті, живильні джерела національної духовності і свідомості. Зичимо подальшого зростання, піднесення в роботі, творчого натхнення, здоров’я кожному, здійснення мрій та планів, життєвої енергії, рясних оплесків та вдячності шанувальників вашого таланту. Хай все добре, зроблене вами, сповна віддасться кожному життєвими гараздами, нехай усі зусилля завжди винагороджуються успіхами у досягненні поставленої мети!

Хай доля дарує вам нові успіхи і здобутки, нові задуми і творчу наснагу! Бажаємо досягти ще вищих вершин! Добра і щастя вам!

Наказ Міністерства освіти і науки України  від 13.07.2017 № 1023 

рішення експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння почесних звань творчим колективам системи освіти

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/hvala-dytyachym-tvorchym-kolektyvam-scho-pragnut-do-vershyn/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image