«

»

Вер 30 2021

Print this Запис

І буде зелена моя Україна!

Учнівське лісництво – одна із важливих форм зв’язку школи із виробництвом, направлена на виховання в учнівської молоді любові до природи, вивчення природничих наук та підготовки майбутніх кадрів для лісової галузі України. Зустрічі лісівників нинішніх та майбутніх – гарна міцна традиція, яка запроваджена та зберігається на Київщині протягом багатьох років.

30 вересня 2021 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Київським обласним та по м. Києву управлінням лісового та мисливського господарства провів лісівничий івент «І буде зелена моя Україна!», в рамках  акції «Зростаємо разом», ініційованої Василем Володіним, головою Київської обласної державної адміністрації.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері на території  Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру Відокремленого підрозділу НУБІП України «Боярська лісова дослідна станція».

Серед почесних гостей лісівничого івенту були: Василь Володін, голова Київської обласної державної адміністрації, Станіслав Ніколаєнко, ректор Національного університету біоресурсів та природокористування України, Анатолій Карпук, директор Відокремленого підрозділу НУБІП України «Боярська лісова дослідна станція», Олексій Бойко,  начальник Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Жанна Осипенко, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

У ході івенту діти мали змогу не лише поділитися власними дослідницькими напрацюваннями, але й жваво поспілкуватися на різноманітні теми, що стосуються діяльності учнівських лісництв Київщини. Особливою родзинкою став «Forest-LAB: бережемо, відновлюємо, пропагуємо!». Саме тут учасники та гості івенту висаджували дерева, продовжуючи обласну акцію «Зростаймо разом!».

Разом ми – сила! Разом ми зробимо нашу країну кращою і екологічно безпечною!

 

 

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/i-bude-zelena-moya-ukraina/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image