«

»

Тра 15 2019

Print this Запис

І етап Всеукраїнської гри «Джура» успішно пройшов на Вишгородщині

14-15 травня свій районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») провели юні козачата у Вишгородському районі. Цікаво те, що традиційно захід відбувся на території Національного музею-заповіднику «Битва за Київ у 1043 році». Завдяки чудово налагодженій співпраці  закладів освіти району та музею, учасники заходу мають змогу не лише провести конкурси на цій території а й влаштувати наметове містечко.

Під час відкриття джур привітали Тетяна Волотовська, заступник голови Вишгородської районної державної адміністрації, Тетяна Фороща, начальник відділу освіти, Ірина Личак, завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Олена Андріяш, директор Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», Сергій Трегуб, представник військового комісаріату.  Зі зверненням до юних патріотів  виступив Іван Вікован, директор Національного музею-заповіднику «Битва за Київ у 1043 році». Він також запросив учасників гри відвідати екскурсію територією музею.

Джури 9 роїв протягом двох днів показали свою майстерність у низці конкурсів – «Впоряд», «Ватра», «Добре діло», «Смуга перешкод», «Таборування», «Рятівник», «Відун». Крім того учасникам заходу було продемонстровано майстер-класи  зі збірки та розбірки зброї. Відвідали змагання та презентували свою роботу також працівники пожежної служби.

По завершенню гри було підведено підсумки та оголошено про те, що представляти на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбудеться 19-22 червня у Володарському районі буде рій-переможець районного етапу – рій «Петрівські джури».

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/i-etap-vseukrainskoi-gry-dzhura-uspishno-projjshov-na-vyshgorodschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image