«

»

Тра 27 2020

Print this Запис

І переможців Київщина славить!

Позашкільники Київщини вже понад 10 років успішно втілюють в життя наймасштабніший дитячий арт-проєкт, який щороку увінчується обласним фестивалем дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Київщино!». Наш фестиваль є своєрідним підсумком, демонстрацією досягнень, набутих протягом року юними науковцями-дослідниками, краєзнавцями та туристами, екологами та натуралістами, техніками та винахідниками, художниками, юними танцюристами, вокалістами та артистами. А ще це – поштовх для подальшої роботи, джерело нових оригінальних ідей.

Цьогорічний фестиваль організовано в онлайн-форматі. Тож, 22 травня 2020 року із побажаннями злагоди, світла та щастя у кожну домівку, департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» розпочали віншування дитячих талантів Київського краю!

Кожного дня десятки дописів в соціальних мережах об’єднують творчу Київщину за різними напрямами позашкільної освіти. Педагоги, керівники закладів позашкільної освіти, батьки діляться на своїх сторінках здобутками своїх дітей, вихованців і нас сповнює неймовірна гордість за наше майбутнє, за обдаровану молодь Київщини!

Отож, ми щиро вдячні усім, хто долучається до створення цього масштабного онлайн-свята і бажаємо всім юним талантам, щоб зірка творчості ніколи не згасала на їхньому небосхилі. Ми з вами щоденно й клопітливо створюємо відкритий творчий простір для кожної дитини. Тож, давайте продемонструємо всім справжнє сузір’я талантів в усіх можливих галузях, створимо фестиваль-тріумф дитячих обдарувань! І будемо насолоджуватися всі разом цим надзвичайним дійством, яке сьогодні реалізується через мережу Інтернет!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/i-peremozhciv-kyivschyna-slavyt/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image