«

»

Чер 22 2020

Print this Запис

Увага! І відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності»

Національний еколого – натуралістичний центр учнівської молоді проводить І відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця»). Положення про захід – на сайті www.nenc.gov.ua.
І етап – відбірковий (заочний) відбудеться до 18 вересня.
До участі в заході запрошуються команди у складі 7-ми осіб: 6 учасників із числа учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти й 1 керівник.
Для участі в І відбірковому етапі Фестивалю до 18 вересня 2020 року на поштову адресу: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074, або на електронну адресу: domracheva@nenc.gov.ua (тема листа: «Скарбниця»), надіслати такі конкурсні матеріали:
– заявка за формою (зразок заявки в Положенні про проведення Фестивалю);
– відеоролик проведення регіонального обряду пов’язаного з природою;
– відео огляд, презентація музею хліба та куточку бережливого ставлення до хліба (презентація у PowerPoint або альбом, видавнича продукція (буклет, тощо).
На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників фінального (очного) етапу Фестивалю. Результати відбору будуть оприлюднені до 30 вересня 2020 року на сайті: www.nenc.gov.ua.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/i-vidbirkovyjj-etap-vseukrainskogo-festyvalyu-skarbnycya-narodnoi-duhovnosti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image