«

»

Гру 22 2016

Print this Запис

ІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя»

timthumbУ  листопаді 2016 року – квітні 2017 року буде проведено ІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя». Організатори заходу – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові за сприяння Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства культури і мистецтв України, Міністерства охорони здоров’я України. Конкурс проводиться на території України та Литовської Республіки.

Метою Конкурсу є формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні, популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві, підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього.

Конкурс проводиться серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки з теми «Здай кров заради життя». Конкурс проводиться у два тури. Перший тур проводять регіональні організаційні комітети. Другий завершальний тур проводить міжнародний організаційний комітет.

Підсумки фінального туру Конкурсу буде оголошено не пізніше 21 квітня 2017 року, а переможці будуть запрошені у міжнародну поїздку до Литовської Республіки.

Положення про проведення ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» додається.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ii-mizhnarodnyjj-ukrainsko-lytovskyjj-konkurs-malyunkiv-zdajj-krov-zarady-zhyttya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image