«

»

Жов 08 2020

Print this Запис

III Всеукраїнський урок доброти у Центрі творчості

5 та 6 жовтня 2020 року у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено III Всеукраїнський урок доброти (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин) присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначався 4 жовтня.
Заходи було проведено з метою покращення ситуації безвідповідального та жорсткого ставлення до тварин та з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження».
Людмила Павленко, керівник гуртка «Зелена економіка», провела пізнавально-розважальний квест «Пухнасті пригоди». Під час заходу гуртківцям було запропоновано багато цікавих завдань: кросворди, ігри. Діти переглянули відео та намалювали домашніх улюбленців. А на згадку зробили спільне фото про проведений час з позитивом та користю.
Валентина Гордієнко, керівник гуртка «Smart Kids», разом з найменшими вихованцями Центру провела заняття «Пригоди Мурзика». Дошкільнята не лише допомогли Мурзику віртуально відвідати ветеринара, але і познайомилися із справжніми чотирилапими помічниками людей: службовим псом, собакою-поводирем, хвостатим пляжним рятівником, псом-пастухом та справжнім котом-охоронцем. Під час заняття діти розфарбували песика та пограли в квест-вікторину «Домашні улюбленці».
Таїсія Капля, керівник клубу раннього розвитку «Ластів’ята» провела навчальне заняття з догляду за домашніми улюбленцями для своїх вихованців.
Провівши дані заходи ми вчимо виховувати дбайливе ставлення до тварин та навчаємо відповідального ставлення до домашніх улюбленців.
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/iii-vseukrainskyjj-urok-dobroty-u-centri-tvorchosti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image