«

»

Вер 28 2020

Print this Запис

ІІІ Всеукраїнський урок доброти

З метою покращення ситуації безвідповідального та жорстокого ставлення до тварин та з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» Благодійний фонд «Щаслива лапа» пропонує закладам загальної середньої  та професійної освіти долучитися 5-6 жовтня 2020 р. до проведення «ІІІ Всеукраїнського уроку доброти» ( про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.

Захід може бути проведений як в очному, так і в онлайн форматі. Безкоштовні матеріали для проведення уроку викладені на сайті – https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials

Після проведення «уроку доброти» з метою підведення підсумків заходу організатори просять до 08 жовтня 2020 р. надіслати на електронну пошту bioetika@happypaw.ua  по 1 фотографії з кожного класу із зазначенням назви закладу освіти , області, населеного пункту, кількості проведених «уроків доброти» в закладі.

Якщо заклад освіти має бажання не лише долучитися до проведення «ІІІ Всеукраїнського уроку доброти», але й отримати електронний сертифікат учасника, необхідно:

  1. Заповнити заявку на участь за посиланням (до 06.10.20 р.) – https://surl.li/fcbx
  2. Провести «уроки доброти»5-6 жовтня 2020 р.
  3. Зробити фотографії проведення уроків (по 1 фото з кожного класу) та надіслати їх на електронну адресу bioetika@happypaw.ua (до 08 10.20 р.).

Більш детальну інформацію можна дізнатися в розділі новин на сайті https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/40

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/iii-vseukrainskyjj-urok-dobroty/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image