↑ Return to Інше

Print this Сторінка

Гуртки

Гурток – це маленька творча родина, об’єднана спільною метою: розвивати таланти, дружити, підкорювати щоразу нові вершини й зростати у атмосфері креативу, задоволення й успіху.

 

Центр творчості дітей та юнацтва Київщини пропонує обрати для ваших дітей гуртки та творчі об’єднання за різними напрямами творчості (тисніть, щоб дізнатися більше про кожен гурток):

 

 

Гордістю нашого закладу є художні колективи, що мають почесні звання «народний» та «зразковий»:  керівники та вихованці народного ансамблю народного танцю «Ровесник», народної студії образотворчого мистецтва та зразкової театральної студії «Живе слово» постійно підтверджують свій професіоналізм на рівні Міністерства науки та освіти України.

Вихованці наших творчих колективів є постійними учасниками та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів, завжди бажаними гостями масових заходів різних рівнів.

Керівники наших гуртків – творчі та досвідчені педагоги, що постійно підвищують свою педагогічно майстерність, проходять навчання, стажування, відвідують та проводять майстер-класи, тренінги й використовують у роботі з маленькими талантами найефективніші інноваційні технології та методи навчання. Всі наші гуртки працюють за програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України.

Шукайте нас у соцмережах за хештегами:

Обираючи наші гуртки  Ви можете бути переконані, що Ваша дитина отримає виключно якісні освітні послуги та всебічну увагу професійних наставників!

 До зустрічі у наших творчих майстернях!

Разом – до зірок!

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/inshe/gurtky/