«

»

Вер 27 2021

Print this Запис

Івент-майстерня «Karting Club» обласного освітнього кластеру «Tehno space»

Картинг народився в середині минулого століття як розвага на колесах, але стрімко набрав популярності.  Конструкція боліда, що отримав символічну назву «карт» (від англійського cart – візок), дозволяє легко засвоювати ази управління автомобілем навіть 6-річній дитині. Гонки на картах проводяться як на спеціалізованих картодромах, так і на майданчиках з  твердим покриттям.

З метою залучення  підростаючого покоління до технічної творчості,  вдосконалення спортивно-технічної майстерності та задоволення їхніх потреб у творчій самореалізації 26 вересня 2021 року на тренувальному майданчику аеродрому м. Узина для керівників гуртків  картингу та їх вихованців Центром творчості дітей та юнацтва Київщини було проведено майстер-клас «Формування техніко-тактичної підготовки юних картингістів»: теоретико-практичний аспект» в рамках івент-майстерні «Karting Club» обласного освітнього кластеру «Tehno space».

В ході івент-майстерні було обговорено питання щодо технічних вимог до гоночних картів та їх кваліфікації, технічної реєстрації та інспекції допуску карту до заїзду, спортивної екіпіровки та вікової категорії пілотів.

Маневрування та тактичну підготовку юні пілоти відпрацьовували на картах класів Піонер-Н», «Піонер-Б», «Кадет», «Популярний» під час  перегонів на тренувальному майданчику аеродрому.  Всім учасникам  заходу було вручено сертифікати учасника майстер-класу, а юні картингісти отримали заслужені нагороди за підсумками шосейно-кільцевих перегонів.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/iven-majjsternya-karting-club-oblasnogo-osvitnogo-klasteru-tehno-space/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image