«

»

Лют 18 2021

Print this Запис

Івент-майстерня «Територія нових можливостей»

17 лютого 2021 року в онлайн-студії Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у рамках обласного освітнього проєкту «STEM/STEАM – створюємо сучасний освітній простір» відбулася івент-майстерня для керівників гуртків робототехніки «Територія нових можливостей».

У режимі онлайн в хмарному середовищі Zoom учасниками майстерні обговорювалися питання щодо використання можливостей STEM-освіти в освітньому середовищі гуртків робототехніки. До заходу долучилося близько 20 педагогів закладів освіти області.

Активне обговорення в студії викликали питання щодо впровадження конструкторів Boteon в освітній процес гуртків робототехніки та їх програмно-методичне забезпечення.  Для учасників заходу педагогами Центру творчості дітей та юнацтва Київщини розроблено інформаційно-методичні матеріали щодо участі вихованців в обласному Винахідницькому хакатоні. А також було висвітлено лайфхаки вихованців гуртків робототехніки − учасників Всеукраїнського  Інженерного тижня.

Реалізація STEM-освіти повинна проходити шляхом впровадження інноваційних методів навчання в  усіх закладах освіти.  STEM-освіта – це не просто передача знань від педагога до вихованця, а спосіб розширення свідомості і зміни реальності у всіх етапах освітнього простору.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ivent-majjsternya-terytoriya-novyh-mozhlyvostejj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image