«

»

Сер 17 2013

Print this Запис

IX Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців

 
22 – 27 липня 2013 року в  с. Осій Іршавського району Закарпатської області в Центральному таборі туристського активу учнів України відбувся IX Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців, у якому взяли участь команди з різних регіонів нашої країни. Київську область на заході представляла збірна команда у складі вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків навчальних закладів Білоцерківського та Ставищенського районів, міст Біла Церква і Славутич. Керівники команди – Склярська Оксана Петрівна та Клочко Олександр Петрович.
Захід проводився з метою розвитку творчих інтересів дітей та учнівської молоді з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької і природоохоронної роботи, виховання поваги та бережливого ставлення до природи рідного краю, історико-культурної спадщини і традицій українського народу.Організатори зльоту – Міністерство освіти і науки України, Український державний центр туризму і краєзнавства  учнівської молоді.
Програма заходу включала змагання у наступних видах:
– робота творчих майстерень за різними напрямами краєзнавства ( історичне краєзнавство, археологія, екологія, геологія, географічне краєзнавство, фольклор і етнографія);
– туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут;
– конкурсна програма (візитка команди, туристсько-краєзнавча вікторина, конкурс-захист короткотермінової пошуково-дослідницької роботи за темою «В традиції краса тисячоліть»).
У підсумку зльоту команда Київської області виборола 13-е місце в конкурсній програмі та 15-те місце в загальному заліку.
Зліт залишив незабутні враження у його учасників. Юні краєзнавці з усієї України відчули гостинність Закарпатської землі, отримали задоволення від краси її природних і рукотворних скарбів. Зокрема, в останній день зльоту для дітей провели екскурсію замками Закарпаття. Юні краєзнавці побували в Чинадіївському та Мукачівському замках, замку Шенборна на території санаторію «Карпати».
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ix-%d0%b2%d1%81%d0%b5%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%b7%d0%bb%d1%96%d1%82-%d1%8e%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d1%82%d1%83%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b2-%d0%ba%d1%80/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image