«

»

Бер 25 2019

Print this Запис

Канікули це час для активного відпочинку

Активно розпочались канікули в Бучанському Центрі позашкільної роботи. На території закладу проходять тренування гуртка спортивного туризму під керівництвом Володимира Осипенка. Сьогодні юні туристи зможуть потренуватися довше, адже цьому сприяє не лише той факт, що діти не йдуть до школи, а й гарна погода. Поряд, на сусідній локації тренуються гості з Києва – виховані гуртків спортивного туризму Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. Вони приїхали до Бучі і проводять тут навчально-тренувальні збори. Протягом всього періоду канікул бучанські і київські туристи матимуть змогу проводити і спільні тренування, ділитися досвідом, демонструючи свої вміння та навички один одному.

Крім того саме зараз відбувається засідання Молодіжної ради, дитячої дорадчої ради та лідерів учнівського самоврядування. У конференції залі ж Центр відбувається семінар для психологів та педагогів закладів освіти Бучанської об’єднаної територіальної громади.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kanikuly-ce-chas-dlya-aktyvnogo-vidpochynku/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image