«

»

Бер 24 2014

Print this Запис

Кінець – ділу вінець

DSC00952

22 березня 2014 року відбувся третій, завершальний, етап Кубку Броварського району з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед гуртківців Броварського  районного центру туризму. Завдяки спеціально обладнаним спортивним залам, що сьогодні функціонують у трьох загальноосвітніх закладах району, вихованці Центру туризму мали змогу протягом зими не припиняти тренування і перевіряти набуті навички, змагаючись між собою.

З цією метою Броварським районним центром туризму було проведено Кубок Броварського району з пішохідного туризму. Він проходив у три етапи. В змаганнях взяло участь близько 100 вихованців Центру туризму, що працюють на базі десяти навчальних закладів району. Вони змагалися у вмінні долати різноманітні природні перешкоди. Ці вміння стануть їм у пригоді в туристичних походах, подорожах та в повсякденному житті.

Краще за всіх склали іспити команди Центру туризму,  Шевченківської та Требухівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.  Саме вони і стали переможцями змагань.

Білановська О.О., директор Броварського районного центру туризму

DSC00952 DSC00904 DSC00907 DSC00935 DSC00944 DSC00945

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kinec-dilu-vinec/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image