«

»

Вер 15 2018

Print this Запис

КОМАНДА ЮНИХ АГРАРІЇВ КИЇВЩИНИ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ УЧНІВСЬКИХ ВИРОБНИЧИХ БРИГАД, ТРУДОВИХ АГРАРНИХ ОБ’ЄДНАНЬ!

З 11 по 13 вересня 2018 року юні аграрії із 18 областей України взяли участь у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, що цього року приймає мальовниче місто Тернопіль.

Серед них, і команда Київської області, яку цього року представляли учні Тростинського НВК Васильківського району, вихованці КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” у складі: Карачун Юрій, Ілинич Назарій, Мисько Аня та керівник команди – Красніков Костянтин Петрович.

Під час роботи зльоту команда Київщини взяли активну участь у запропонованих заходах:

Ілинич Назарій на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції “Рослинництво” представив результати свого дослідження з теми “Вплив магнітного поля на ріст і проростання насіння злакових рослин”;

Назарій, Юрій та Аня презентували виставку “Щедрість рідної землі” та прозвітували про свою роботу;

Красніков К.П. взяв участь у педагогічних читаннях “Компетентнісний підхід в роботі учнівських аграрних об’єднань та їх роль у допрофесійній орієнтації школярів”.

На учасників чекала незабутня профорієнтаційна екскурсія до компанії “Агропродсервіс”, де мали змогу ознайомитися з сучасними підходами до вирощування сільськогосподарських культур.

Протягом цих трьох днів наша команда відвідала Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. насолодилася подорожжю до Збаразького замку та побачили всю красу м. Тернопіль.

За підсумками участі у Всеукраїнському зльоті, команда Київської області отримала:

Грамоту за ІІІ місце у виставці-презентації “Щедрість рідної землі”;

Ілинич Назарій, отримав Грамоту за ІІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Тож за підсумками участі у Всеукраїнському зльоті команда Тростинського НВК у складі Ілинича Назарія, Карачуна Юрія та Мисько Аня (керівник – Красніков К.П.) нагороджена ДИПЛОМОМ ІІІ СТУПЕНЯ.

Вітаємо Юру, Назарія, Аня та їх керівника Краснікова К.П, з високими результатами та гідним представленням Київської області, Васильківського району.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/komanda-yunyh-agrariiv-kyivschyny-peremozhci-vseukrainskogo-zlotu-uchnivskyh-vyrobnychyh-brygad-trudovyh-agrarnyh-obednan/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image