«

»

Бер 22 2018

Print this Запис

Конференція юних краєзнавців на Згурівщині

20 березня у Будинку дитячої та юнацької творчості  відбулась щорічна краєзнавча учнівська конференція «Київщина – мій заповітний край». У заході взяли участь юні краєзнавці  із 9  освітніх закладів району, вихованці гуртків «Шукачі», «З батьківської криниці»  та педагоги шкіл району і Будинку творчості.

Перед початком заходу учасники  конференції відвідали  музей «Скарбниця духовності». Для учасників було представлено нова виставкова експозиція і проведено цікаву екскурсію  «Українські традиції: хустка як оберіг» та майстер-клас «Сучасне використання хустки».

На початку засідання з вітальним  словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти Бойко В.А. У своєму виступі Віктор Анатолійович   підтримав прагнення  юних краєзнавців знати та вивчати свій край, свій рід, прагнення  бути  краєзнавцем, бути патріотом,  побажав  творчої і плідної праці та підтримки з боку відділу освіти.

У ході заходу презентовано цікаві та змістовні матеріали пошуково-дослідницьких робіт юних краєзнавців у напрямках: «Славні імена земляків», «Історія Київщини в ХХ-ХХІ ст.», «Географія та екологія рідного краю»,  «Легенди мого міста (села)».

У підсумку краєзнавчої учнівської конференції визначено кращі пошукові матеріли  та окреслено  напрямки роботи  пошуково-краєзнавчої роботи на наступний навчальний рік.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/konferenciya-yunyh-kraeznavciv-na-zgurivschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image