«

»

Кві 26 2018

Print this Запис

Козацькому роду нема переводу…

24 квітня 2018р. завершили свою мандрівку вихованці комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр  патріотичного виховання учнівської  молоді», які в складі делегації Київської області були учасниками  Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Учасники акції  – школярі, громадські активісти та військові з 15 областей України. Основна тема цієї поїздки:  «Армія – як професія». Адже зараз ми всі розуміємо, що саме від стану армії залежить само існування нашої Держави. І зараз  край важливо, щоб вона була сучасна і конкурентна, а тому міцна і непереможна.

На протязі маршруту потяга для його учасників проводилися військові вишколи, заняття з тактичної медицини, зустрічі з військовослужбовцями та екскурсії до військових частин ЗСУ. Школярі на власні очі бачили, хто і чому нас захищає, хто служить в армії, які є військові професії. І хто за нас віддає життя…  Учасники потягу дізнались про різні військові підрозділи і роди військ Збройних Сил України, з якими під час маршруту було «поглиблене» знайомство,  почули справжніх професіоналів, для яких армія – це професія і вони дійсно  професіонали.

Така профорієнтаційна робота дала свої результати – вже при зустрічі в Києві на пероні на пероні – троє із десяти учасників агітпоїзду виявили бажання стати військовими і зв’язати своє життя із службою в армії. То ж є надія, що  незалежність і територіальну цілісність країни буде кому захищати.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kozackomu-rodu-nema-perevodu-5/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image