«

»

Тра 20 2019

Print this Запис

Козацький гарт

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово – патріотична гра «Сокіл» («Джура») є важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві.

Тому, з метою національно – патріотичного та духовного виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства, козацьких традицій, формування у неї активної громадянської позиції та готовності до захисту Батьківщини, Баришівським центром позашкільної роботи «Мрія» 16 травня 2019 року в урочищі «Хлопків» проведено І етап Гри «Сокіл» («Джура») серед козацьких роїв учнівської молоді ЗЗСО Баришівської ОТГ та Баришівського району.

У Грі взяли участь 14 козацьких роїв у складі 112 учасників.

На відкритті Гри учасників привітала начальник відділу  освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Бойко О.М., яка в свою чергу відмітила великий позитив виховання в учнівської молоді кращих рис українського козацтва – мужності, шляхетності та відваги.

Згідно програми Гри проведено змагання та конкурси на етапах: конкурс строю та пісні «Впоряд», гра «Відун» – інтелектуальні змагання з історії України, українського козацтва, туристсько – спортивної «Смуга перешкод», надання першої долікарської допомоги «Рятівник».

Призові загальнокомандні місця зайняли козацькі рої:

І місце – Перемозького НВК (керівник Бондарчук Л.Л.);

ІІ місце – Гостролуцького НВК (керівник Воробей С.О.);

ІІІ місце – Лукашівського НВК (керівник Рудой В.М.).

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kozackyjj-gart/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image