«

»

Чер 02 2021

Print this Запис

Країна дитинства – країна мрій!

1 червня – свято веселого дитинства, безтурботного літа,  щасливих батьків! Це свято – символ дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Традиційно уся Київщина святкує Міжнародний день захисту дітей! Сотні розважальних локацій для дітей було створено закладами освіти у територіальних громадах області.

Центр творчості дітей та юнацтва Київщини також влаштував вуличний арт-простір для вихованців гуртків, створивши святкову атмосферу для 90 дітей Білої Церкви. На головному майданчику Центру творчості діяли дитяча територія «Кольорова планета дитинства», платформа талантів «Сонячні візерунки», розважально-ігрова локація «Dream space». Також відбулася благодійна виставка-ярмарок у рамках арт-челенджу «Великі художники Київщини». Вихованці народної студії образотворчого мистецтва створили 10 творчих робіт для челенджу. Бажаючі мали змогу насолодитися роботами дітей і придбати їх. Виручені кошти будуть адресно направлені онкохворим дітям, які потребують допомоги. Це вже вдруге на Київщині відбувається такий благодійний захід. Добрі справи робити приємно і необхідно!

Разом з дітьми до розваг долучалися і батьки, педагоги, адже усі дорослі родом з чарівної країни дитинства. І скільки б не минуло років, вони хоча б подумки повертаються у веселі, щасливі, безтурботні часи.

Дорогі діти! Центр творчості дітей та юнацтва Київщини щиро вітає вас зі святом і бажає щасливого дитинства, веселих канікул, гарних літніх вражень!!!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kraina-dytynstva-kraina-mrijj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image