«

»

Сер 27 2015

Print this Запис

Кращим творчим колективам Київської області присвоєно та підтверджено почесні звання «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив»

Навесні 2015 року 17 творчих колективів Київщини атестувались на присвоєння та підтвердження почесних звань «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив». Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 10.08.2015 № 864 на підставі рішення експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння почесних звань творчим колективам присвоєно та підтверджено почесні звання «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив».

Присвоєння почесного звання є однією з форм підтримки, стимулювання та заохочення дитячих творчих колективів, піднесення рівня їх майстерності. Народні та зразкові творчі дитячі колективи є окрасою Київщини і гідно представляють Україну за її межами. Колективи плідно працюють, мають високий художній рівень, відроджують і примножують надбання національної культури та художньої спадщини українського народу, а також мають значні досягнення в галузі пропаганди національної культури на міжнародному рівні.

Щиро вітаємо вихованців та їх керівників з почесними званнями, які вони отримали заслужено. Бажаємо вам нових успіхів та творчих злетів і перемог! Ви молодці! Ми пишаємося вами!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kraschym-tvorchym-kolektyvam-kyivskoi-oblasti-rrysvoeno-ta-pidtverdzheno-pochesni-zvannya-zrazkovyjj-hudozhnijj-kolektyv-i-narodnyjj-hudozhnijj-kolektyv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image